Ile razy ważna sprawa w pracy, którą mogłeś skończyć w godzinę, przeciągała się w nieskończoność przez brak możliwości skupienia się?

Z powodu iż, w większości firm dominują aranżacje typu open space, powstaje problem z napływającymi do pracowników zewnętrznymi bodźcami. Rozmowy, śmiechy, drukarki, odgłos klawiatury, ekspres do kawy, kurierzy z paczkami, wszystko to powoduje, że nasze stanowisko pracy staje się “zanieczyszczone hałasem”.
Odbija się to w dużym stopniu na naszym zdrowiu psychicznym oraz czasie wolnym, bo kiedyś trzeba nadrobić przepalone godziny.

Rozwiązaniem problemów pracownika jak i pracodawcy jest stworzenie komfortu akustycznego na każdym stanowisku pracy. Można tego dokonać, odpowiednio rozmieszczając panele akustyczne na biurkach, suficie, ścianach czy np. odgradzając hałasujące urządzenia ekranami wyciszającymi. Akustyka miejsc publicznych staje się coraz szerszą dziedziną. Dobry specjalista jest w stanie znacząco podnieść zadowolenie pracowników z miejsca pracy oraz przychody pracodawcy.
Odpowiadając na Państwa potrzeby, jesteśmy w stanie zapewnić optymalne środowisko pracy, podnosząc tym samym design samego pomieszczenia.

Wszyscy zasługujemy na trochę ciszy w pracy.

#creativity #office #acoustics #innovation #design #fitout #workplace #coworking