Przygotowanie sali konferencyjnej przed spotkaniem przypomina przygotowanie domu na przyjęcie gości. Dajemy z siebie wszystko, by każdy detal wyglądał nieskazitelnie. W przypadku sal konferencyjnych jest to tym ważniejsze, iż od jakości tych spotkań może zależeć przyszłość naszej firmy.

#Porządek – bardzo ważna rzecz, a do tego można o nią zadbać na etapie projektowania. Postarajmy się, by salę umeblować tylko w to, co faktycznie się przyda, “zbieraczom kurzu” mówimy stanowcze nie.

#Zapach – świeży i przyjemny wpłynie pozytywnie na gości jak i prowadzącego. Jeżeli jest tylko taka możliwość, to przewietrzmy pomieszczenie, dawka świeżego powietrza zapobiegnie ziewaniu w trakcie spotkanie. Postarajmy się ograniczyć odświeżacze powietrza, to tylko maskowanie problemu.

#Poręczność – blat odstawczy blisko wejścia bądź wszystkie potrzebne złącza przy miejscu prowadzącego. To tylko niektóre aspekty, dzięki którym podniesiemy końcowe zadowolenie ze spotkania oraz opinie o naszej firmie, jaka zostanie w głowach naszych gości.

Po krótkim pobycie w recepcji to właśnie sala konferencyjna jest miejscem, w którym nasz klient spędzi najwięcej swojego czasu. Postarajmy się o niego zadbać, tak jak dbamy o przyjaciół przychodzących do nas na sobotnią kolację.

#worklife #workplace #office #interior